Wiper seal RIA-55X65X7-NBR90
Part number : RIA-55X65X7-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-55X65X7-NBR90  has an inner diameter of 55 mm, an outer diameter of 65 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.