Wiper seal RIA-16X22X4-6-NBR90
Part number : RIA-16X22X4-6-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-16X22X4-6-NBR90  has an inner diameter of 16 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.