Rod end GE GE20-ES-2RS-DUNLOP
Part number : GE20-ES-2RS-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Ge known as GE20-ES-2RS-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 35 mm and a thickness of 16 mm.