Rod end GE GE25-ES-2RS-DUNLOP
Part number : GE25-ES-2RS-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Ge known as GE25-ES-2RS-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 42 mm and a thickness of 20 mm.