Rotary shaft seal OAS-19X40X10-NBR
Part number : OAS-19X40X10-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-19X40X10-NBR  has an inner diameter of 19 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 10 mm. It is made of NBR.