Oil filled plain bronze bush BNZ20-26-25
Part number : BNZ20-26-25
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ20-26-25 Generic has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 26 mm and a length of 25 mm. It is manufactured in .
  20 parts in stock (7 hours ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6001-2RS GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6001-2RS
Oil filled plain bronze bush - BMF20-26-25 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BMF20-26-25
  • OUTSIDE DIAMETER
    26  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • WEIGHT
    36  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description