Oil filled plain bronze bush BMF20-26-25
Part number : BMF20-26-25
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BMF20-26-25 Generic has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 26 mm and a length of 25 mm. It is manufactured in .
  8 to 10 days (4 days ago )
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Oil filled plain bronze bush - AF202620 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH AF202620
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    26  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • WEIGHT
    34  G
Description