Rotary shaft seal OA-55X100X13-FPM
Part number : OA-55X100X13-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-55X100X13-FPM  has an inner diameter of 55 mm, an outer diameter of 100 mm and a thickness of 13 mm. It is made of FPM.