Rotary shaft seal OA-31X55X9-NBR
Part number : OA-31X55X9-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-31X55X9-NBR  has an inner diameter of 31 mm, an outer diameter of 55 mm and a thickness of 9 mm. It is made of NBR.