Deep groove ball bearing 63-22-2RS-JTEKT
Part number : 63-22-2RS-JTEKT
JTEKT
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 63-22-2RS-JTEKT from the brand JTEKT, has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 56 mm and a thickness of 16 mm.