Rotary shaft seal G55-63-5-INA
Part number : G55-63-5-INA
INA
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference G55-63-5-INA  has an inner diameter of 55 mm, an outer diameter of 63 mm and a thickness of 5 mm. It is made of .