Rotary shaft seal G55X63X5-SKF
Part number : G55X63X5-SKF
SKF
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference G55X63X5-SKF  has an inner diameter of 55 mm, an outer diameter of 63 mm and a thickness of 5 mm. It is made of .