Rotary shaft seal ASP-55X72X7-FPM
Part number : ASP-55X72X7-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference ASP-55X72X7-FPM  has an inner diameter of 55 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 7 mm. It is made of FPM.