Yoke type track roller NATR25-PP
Part number : NATR25-PP
GEN
Description
The Yoke Type Track Roller, known as NATR25-PP Generic, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 24 mm.