Cam follower CF30-VBR-IKO
Part number : CF30-VBR-IKO
IKO
Description
The Cam Follower, known as CF30-VBR-IKO IKO, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 80 mm and a thickness of 35 mm.
  2 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Yoke type track roller - NATR25-PP GEN
YOKE TYPE TRACK ROLLER NATR25-PP
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    80  MM
  • THICKNESS
    35  MM
  • WEIGHT
    1914  G
  • PACKAGING
    1
Description