Rod end GEG DGE20-HO-2RS-DURBAL
Part number : DGE20-HO-2RS-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Geg known as DGE20-HO-2RS-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 35 mm and a thickness of 12 mm.