Rod end GE GE17-FW-ZEN
Part number : GE17-FW-ZEN
ZEN
Description
The Rod End Ge known as GE17-FW-ZEN ZEN has an inside diameter of 17 mm, an outside diameter of 35 mm and a thickness of 20 mm.