Rod end GE GE17-FW-DUNLOP
Part number : GE17-FW-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Ge known as GE17-FW-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 17 mm, an outside diameter of 35 mm and a thickness of 12 mm.