Needle roller and cage assemblies K52-57-12-INA
Part number : K52-57-12-INA
INA
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K52-57-12-INA INA, has an inner diameter of 52 mm, an outer diameter of 57 mm and a thickness of 12 mm.