Rotary shaft seal CD-24X30X4-NBR
Part number : CD-24X30X4-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CD-24X30X4-NBR  has an inner diameter of 24 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.