Needle roller and cage assemblies K24X28X13-INA
Part number : K24X28X13-INA
INA
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K24X28X13-INA INA, has an inner diameter of 24 mm, an outer diameter of 28 mm and a thickness of 13 mm.