Needle roller and cage assemblies K40-45-17-SKF
Part number : K40-45-17-SKF
SKF
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K40-45-17-SKF SKF, has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 45 mm and a thickness of 17 mm.