Bearing inner race IR45-52-22
Part number : IR45-52-22
GEN
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR45-52-22 Generic has an inside diameter of 45 mm, an outside diameter of 52 mm and a length of 22 mm. It is manufactured in .
  20 parts in stock (2 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rod end TSF - TSF008 GEN
ROD END TSF TSF008
Bearing inner race - IR45-52-40 GEN
BEARING INNER RACE IR45-52-40
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    45  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    52  MM
  • THICKNESS
    22  MM
  • TYPE
    IR
  • WEIGHT
    88  G
  • PACKAGING
    1
Description