Needle roller and cage assemblies K45-50-27-SKF
Part number : K45-50-27-SKF
SKF
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K45-50-27-SKF SKF, has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 27 mm.