Needle roller and cage assemblies K45-50-17-NTN
Part number : K45-50-17-NTN
NTN
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K45-50-17-NTN NTN, has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 17 mm.