Needle roller and cage assemblies K35-40-17-INA
Part number : K35-40-17-INA
INA
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K35-40-17-INA INA, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 17 mm.