Rotary shaft seal OAS-30X70X10-NBR
Part number : OAS-30X70X10-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-30X70X10-NBR  has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 70 mm and a thickness of 10 mm. It is made of NBR.