Needle roller and cage assemblies K25-33-20-SKF
Part number : K25-33-20-SKF
SKF
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K25-33-20-SKF SKF, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 33 mm and a thickness of 20 mm.