Replacement insert GE50-KTT-B-INA
Part number : GE50-KTT-B-INA
INA
Description
The GE50-KTT-B-INA INA Replacement Insert measures 50 mm inside diameter, 90 mm outside diameter and 62.8 mm in thickness. It is made of .