Replacement insert GE25-XL-KTT-B-INA
Part number : GE25-XL-KTT-B-INA
INA
Description
The GE25-XL-KTT-B-INA INA Replacement Insert measures 25 mm inside diameter, 52 mm outside diameter and 44.5 mm in thickness. It is made of .