PAP bush PAP11050-P10
Part number : PAP11050-P10
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP11050-P10 Generic has an inside diameter of 110 mm, an outside diameter of 115 mm and a length of 50 mm.
  7 parts in stock (11 hours ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6207-2RS GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6207-2RS
PAP bush - PAP11060-P20 GEN
PAP BUSH PAP11060-P20
  • INSIDE DIAMETER
    110  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    115  MM
  • THICKNESS
    50  MM
  • WEIGHT
    328  G
Description