PAP bush PAP11060-P20
Part number : PAP11060-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP11060-P20 Generic has an inside diameter of 110 mm, an outside diameter of 115 mm and a length of 60 mm.
  22 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Thrust ball bearing - 51305-SKF SKF
THRUST BALL BEARING 51305-SKF
PAP bush - PAP4040-P20 GEN
PAP BUSH PAP4040-P20
  • INSIDE DIAMETER
    110  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    115  MM
  • THICKNESS
    60  MM
  • WEIGHT
    338  G
Description