Deep groove ball bearing 6804-JR-LLB-35-L453-NTN
Part number : 6804-JR-LLB-35-L453-NTN
NTN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 6804-JR-LLB-35-L453-NTN from the brand NTN, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 7 mm.