Deep groove ball bearing 62-32-LLU-5K-NTN
Part number : 62-32-LLU-5K-NTN
NTN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 62-32-LLU-5K-NTN from the brand NTN, has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 65 mm and a thickness of 17 mm.