Deep groove ball bearing 3TM-6205-27-NTN
Part number : 3TM-6205-27-NTN
NTN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 3TM-6205-27-NTN from the brand NTN, has an inner diameter of 27 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 15 mm.