Oil filled flanged bronze bush BNZF18-25-32-4-35
Part number : BNZF18-25-32-4-35
GEN
Description
The Oil Filled Flanged Bronze Bush known by the reference BNZF18-25-32-4-35 Generic has an inside diameter of 18 mm, an outside diameter of 25 mm and a length of 35 mm. It is manufactured in .
  8 to 10 days (4 days ago )
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Oil filled flanged bronze bush - BNZF18-25-32-4-25 GEN
OIL FILLED FLANGED BRONZE BUSH BNZF18-25-32-4-25
  • INSIDE DIAMETER
    18  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    25  MM
  • THICKNESS
    35  MM
  • WEIGHT
    62  G
  • OUTSIDE DIAMETER OF FLANGE
    32  MM
  • FLANGE THICKNESS
    4  MM
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description