Wiper seal RSE-36X44X4-PU94
Part number : RSE-36X44X4-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RSE-36X44X4-PU94  has an inner diameter of 36 mm, an outer diameter of 44 mm and a thickness of 4 mm. It is made of PU.