Hydraulic seal US-36X44X8-PU94
Part number : US-36X44X8-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-36X44X8-PU94  has an inner diameter of 36 mm, an outer diameter of 44 mm and a thickness of 8 mm. It is made of PU.