Wiper seal RIA-33X45X4-8-NBR90
Part number : RIA-33X45X4-8-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-33X45X4-8-NBR90  has an inner diameter of 33 mm, an outer diameter of 45 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.