Rotary shaft seal OAS-33X45X11-NBR
Part number : OAS-33X45X11-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-33X45X11-NBR  has an inner diameter of 33 mm, an outer diameter of 45 mm and a thickness of 11 mm. It is made of NBR.