Wiper seal RIA-15X22X3-4-NBR90
Part number : RIA-15X22X3-4-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-15X22X3-4-NBR90  has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 3 mm. It is made of NBR.