Oil filled plain bronze bush BNZ15-20-30
Part number : BNZ15-20-30
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ15-20-30 Generic has an inside diameter of 15 mm, an outside diameter of 20 mm and a length of 30 mm. It is manufactured in .
  6 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - BNZ15-20-40 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ15-20-40
Wiper seal - RIA-15X22X3-4-NBR90 GEN
WIPER SEAL RIA-15X22X3-4-NBR90
  • OUTSIDE DIAMETER
    20  MM
  • THICKNESS
    30  MM
  • WEIGHT
    28  G
Description