Wiper seal RDE-45X53X5-6.50-PU94
Part number : RDE-45X53X5-6.50-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RDE-45X53X5-6.50-PU94  has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 53 mm and a thickness of 5 mm. It is made of PU.