Sealing washer RDL-6X10X1-FIBRE
Part number : RDL-6X10X1-FIBRE
GEN
Description
The Sealing Washer with the reference RDL-6X10X1-FIBRE  has an inner diameter of 6 mm, an outer diameter of 10 mm and a thickness of 1 mm. It is made of FIBRE.