Rotary shaft seal OAS-50X80X14-NBR
Part number : OAS-50X80X14-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-50X80X14-NBR  has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 80 mm and a thickness of 14 mm. It is made of NBR.