Rotary shaft seal OAS-46X65X9-NBR
Part number : OAS-46X65X9-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-46X65X9-NBR  has an inner diameter of 46 mm, an outer diameter of 65 mm and a thickness of 9 mm. It is made of NBR.