Rotary shaft seal OAS-45X68X9-NBR
Part number : OAS-45X68X9-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-45X68X9-NBR  has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 68 mm and a thickness of 9 mm. It is made of NBR.