Rotary shaft seal OAS-45X68X7-NBR
Part number : OAS-45X68X7-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-45X68X7-NBR  has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 68 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.