Rotary shaft seal OAS-60X85X8-NBR
Part number : OAS-60X85X8-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-60X85X8-NBR  has an inner diameter of 60 mm, an outer diameter of 85 mm and a thickness of 8 mm. It is made of NBR.