Rotary shaft seal OAS-36X54X11-NBR
Part number : OAS-36X54X11-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-36X54X11-NBR  has an inner diameter of 36 mm, an outer diameter of 54 mm and a thickness of 11 mm. It is made of NBR.